Експерти номінації "ТАТО-ДІЯЧ КУЛЬТУРИ"

Людмила Барбір

Людмила Барбір - ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1», акторка. Бере участь у дубляжі художніх фільмів та мультфільмів, є викладачем зі сценічної мови. Одружена, має 6-річного сина Тараса. 

З 19 серпня 2013 року, за результатами глядацького голосування, стала ведучою ранкового шоу «Сніданок з 1+1» на телеканалі 1+1 в парі з Русланом Сенічкім. У 2018 році підтримувала та вболівала за Руслана Сенічкіна у проекті «Танці з зірками».

Глядачам запам'яталась за ролями в серіалах «За все тобі дякую», «Мухтар», «Дві сторони однієї Анни», «Жіночий лікар». Зіграла головну роль в українському артхаусному фільмі «Записки графомана». Людмила Барбір є однією з тренерок курсу ведучих розважальних шоу в Вищій школі Media and Prodaction, також була куратором дитячої медіа-школи. 

«Ідеальний тато - це дбайливий і уважний батько, з яким дитина відчуватиме захист і підтримку. З яким хотітиме ділитися враженнями і думками. Батько, якому можна зізнатися у будь-яких страхах і не боятися осуду за помилку», - вважає Людмила Барбір.