АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Номінація ТАТО-ОСВІТЯНИН

578 голосів
Роман Тичківський

Роман Тичківський  є вихованцем Пласту - Національної Скаутської Організації України. Родом з містечка Рогатин. Навчався в Києво-Могилянській Академії, а ступінь магістра в сфері економіки науки та інновацій здобув в Barcelona Graduate School of Economics. Роман активно підтримує армію та є співзасновником і членом ради директорів Відкритого університету Майдану (ВУМ). Натхненник та керівник Української академії лідерства.

УАЛ -новий для України формат розвитку молоді. Цільова аудиторія - це випускники загальноосвітніх закладів середньої освіти (шкіл, ліцеїв, гімназій). Це десятимісячна молодіжна програма особистісного та суспільного розвитку на основі цінностей. І сьогодні це - національна мережа потужних центрів (Київ, Полтава, Львів, Харків, Миколаїв, Чернівці) формування українців та українського суспільства нової якості. В УАЛ навчаються молоді люди, які мотивовані творити себе і творити Україну. В результаті програми випускники краще розуміють себе, країну, світ і тому певніше та самостійно обирають наступний крок свого життя (навчання в університетів, фах, робота, тощо), свідомо беручи за це відповідальність.

"Коли ми говоримо зі студентами про те, якою буде Україна 2030 і запитуємо їх, чи готові вони брати відповідальність за країну. 80% студентів кажуть "так", але з ними про це до вступу в Академію майже ніхто ніколи не говорив, - каже Роман в інтерв'ю УП. -Важливо дати молоді на етапі становлення відчуття чогось більшого, ніж те, чим ти є. Разом, залучаючи мотивованих талановитих молодих людей, кращих фахівців України та з-за кордону, в УАЛ творять ту команду дієвих оптимістів, яка вже зараз змінює Україну і вселяє впевненість у наше майбутнє".