АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Номінація ТАТО-ЗІРКА

1557 голосів
Олександр Педан

Олександр Педан, ведучий реаліті "Екси" на Новому каналі, засновник спортивного руху для школярів Junior Z, батько двох дітей.

Першим сольним проектом на Новому каналі для Олександра стало шоу "Інтуїція», яке вийшло в 2011 році. Олександр був ведучим проектiв "Пакуй валізи", "Педан-Притула Шоу", "Серця трьох", "Дешево та сердито", "Зірки під гіпнозом", та суддя проекту "Хто зверху?" 

У лютому 2016 року - співведучий національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення".

У 2017 запустив Junior Z — спортивний рух, спрямований на впровадження у шкільну програму нових видів спорту. Таких як: чірлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо, фрісбі, самбо та американський футбол.

"Найважливішими у вихованні вважаю чесність, свободу і повагу. Діти мають право на особисте життя. Тому потрібно більше прислухатися до них і менше тиснути. Це помилка, що вони сьогодні "зашиваються" у ґаджетах. Я не бачу жодних проблем у спілкуванні. Діти готові висловлювати свою думку і навіть сприймати критику, звісно, не агресивну. Тому з ними треба розмовляти. Я намагаюся  бути для своїх дітей другом. І роблю все, щоб залишатися першим, до кого вони прийдуть по пораду. Наприклад, постійно повторюю Лері: «Хоч що б трапилося, хоч які б виникли проблеми, разом ми все розрулимо. Але лише якщо я про це дізнаюся".