АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Номінація ВИБІР 4MAMA.UA

102 голосів
Дмитро Лісенбарт

Дмитро Лісенбарт — режисер анімації, талановитий художник-аніматор, автор проекту "Першосвiт", люблячий чоловiк та батько.

Коли на світ з’явилась Марічка, то її батько був настільки схвильований, що не міг навіть слова вимовити! Замість слів з’явились... малюнки. Потім вірші, анімація і ще багато чого.

"Кожна дрібничка, звична для дорослого, – це цілий світ для немовляти. Нам дуже захотілося зробити ці дрібнички якомога приємнішими. Так ми почали створювати те, чого ми не змогли знайти і чого не вистачає Марічці та ії батькам. Першосвіт — це маленькі дрібнички з особливим ставленням і любов’ю. Першосвіт – це перші враження маленької Людини, яка щойно народилась".

Зараз у проектi "Першосвiт" — дитячі книжечки, листiвки, налiпки, подушки з яскравими авторськими малюнками та перший український анімаційний канал про життя і розвиток маленької Людини.

Дмитро працював головним художником комп’ютерної анімації на українських телеканалах, працював в ланках першої в Україні студії пост-продакшена "mental dRive studio" на посаді головного художника анімації. В 2003-му році відкрив свою анімаційну студію "Lisenbart animation studio", в стінах якої було створено понад 200 анімаційних рекламних роликів для України, Росії, країн Європи та Північної Америки.