АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Номінація ВИБІР 4MAMA.UA

85 голосів
Олександр Марченко

Олександр Марченко,  президент та засновник громадської організації "Міжнародний Центр Батьківства", автор книги "Сила батьківства", семінарів "Батько 24/7" та "Успішна батьківська команда", дипломований спеціаліст, громадський діяч, люблячий чоловік, батько та дідусь. Разом з дружиною Ларисою виховали трьох талановитих і творчих доньок. 

Олександр є засновником руху чоловіків за відповідальне батьківство та ініціатором запровадження святкування "Дня Батька" в Україні. "Міжнародний Центр Батьківства» вже більше 15 років допомагає чоловікам у розвитку навичок справжнього батька. Надихає і навчає чоловіків бути більше залученими у життя своїх дітей, а також стати позитивним прикладом для них. Більше 13 тисяч чоловіків було залучено до семінарів, тренінгів, груп особистого розвитку, туристичних походів та інших заходів організації.

"Кожна дитина потребує не досконалого, а свого батька. Важливо, щоб він був відповідальним, адже це веде до досконалості. Найкраща інвестиція у майбутнє, яку може зробити тато – це якісний час, який він проводить зі своїми дітьми і онуками. Це те, що я роблю", - каже Олександр.

Бiльше про номiнанта читайте у iнтерв'ю