АВТОРИЗАЦІЯ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

Номінація ВИБІР 4MAMA.UA

285 голосів
Сергiй Гедз

Сергій Гедз  — тато 12 дітей, чоловік єдиної дружини ось вже 23 роки. 

"Коли ми обговорювали спільне майбутнє, то моя (тоді) наречена сказала про бажання усиновити дитину. Я не заперечував, але до кінця і не розумів, чим все може закінчитися...  У нас народилося двоє дiтей, а потім ми якось почули, що якась мама втекла з пологового, залишивши  дитину. Це обурило нас... Це можна було спробувати забути, але ми не змогли і удочерили її. Потiм, відвідуючи лікарню, ми виявили там "нічийних" дітей, яких звозили з інтернатів.

Ми почали відвідувати їх i зрозуміли, як ці діти потребують сім'ї. Та замість того, щоб забрати їх з собою, ми простягаємо їм солодощi. Тож ми усиновили тяжкохворого хлопчика. Він був майже повністю паралізований, нас всi відмовляли. Але він уже жив у нашому серці. Коли він опинився  у родині, йому стало набагато краще. Ми зрозуміли, що відвідування інтернатів і лікарень — це не справжня допомога. Дізналися, що є державна програма Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ). Тоді на нас дивилися, як на інопланетян, адже в Києві на той час ще не було жодного ДБСТ,  всі вважали, що це неможливо. Але ми домоглися свого і прийняли за цією програмою ще шість діток.

З часом ми зрозуміли, що статус сироти не приносить дітям щастя, тому закрили ДБСТ, а всіх дітей усиновили. Був час, коли думали: "Все, дай Бог нам сил цих підняти," - але тут дізнаємося про чергову ситуацію і... не можемо пройти повз. І знову, усиновляємо з боями ще двох дітей...  Так і живемо".

Бiльше про номiнанта читайте в iнтерв'ю