Номінанти та лауреати премії «Тато року 2021»

Номінація “ТАТО В ШОУ-БІЗНЕСІ”

представник шоу-бізу, який своїм яскравим прикладом демонструє, що бути батьком – круто, модно і весело.

Номінація “ТАТО-СПОРТСМЕН”

активний тато, який може пережити випробовування дитячими іграми будь-якої складності. Спортсмен за фахом та/або по духу, популяризує ЗСЖ

Номінація “ТАТО-ОСВІТЯНИНН”

Бути на фронті і стати потужним прикладом Захисника для учнів і власних дітей. Вчити, всупереч обставинам та проводити онлайн-уроки з окопів та в бомбосховищах, реформувати освіту, навіть під час повномасштабного вторгнення - все це здатен робити Тато-освітянин. Він є захисником і у вузькому, і у широкому сенсі та захищає право дітей на освіту за будь-яких обставин.

Номінація “ТАТО-ЛІКАР”

Медик, що максимально відповідально виконує свої обов'язки, які під час війни стали значно ширшими та виходять за межі посадових. Рятувати усіх, кого можеш, лікувати кожного, хто звернеться; на фронті, у тилу чи поблизу лінії розмежування - Тато-медик завжди допоможе.

Номінація “GRAND-ТАТО”

Тато тата. Людина, яка зберігає та уособлює зв’язок поколінь, передає свою мудрість та знання, як своєму сину (синам) так і онукам.

Номінація “ТАТО-ГОРДІСТЬ”

Тато гордість - це читацька номінація. Тобто номінантів пропонують наші читачі!

Номінація “ТАТО-БЛОГЕР”

Переоцінити важливість інформаційного фронту на сучасній війні неможливо. Тому роль тата-лідера думок дуже значуща. Чим би він не займався, він говорить про Україну - веде блог чи влог з передової чи в тилу, прагне доносити правду, аналізує, інформує, залучає аудиторію до діяльності задля перемоги.

Номінація “ТАТО-В-БІЗНЕСІ”

Він не лише розвиває бізнес, створює робочі місця, платить податки та допомагає утримати економіку на плаву, а усіляко підтримує волонтерські рухи і активно допомагає ЗСУ, в тому числі, і завдяки продукції, створеній спеціально для армії. Серед них багато тих, хто зараз на фронті, а при цьому їхні бізнеси продовжують працювати.