Вуса
Головна / Про премію
Про премію

Татусі усього світу відкривають для себе багатство емоцій та переживань, пов’язаних з вихованням та доглядом за дітьми.

Вони готові ділитися своїми враженнями та, що особливо тішить, збагачувати цю сферу чоловічими лайфхаками та відкриттями.

Бути реалізованим як тато тепер так само важливо, як і досягти успіху в кар’єрі, зреалізувати свій особистий потенціал.

"Тато року" — звання, за яке готові боротися найуспішніші чоловіки. Ми хочемо розповісти усій країні про найкращих тат України. І ми це зробимо! Оксана Шевченко, головна редакторка сайту 4mama.ua, який заснував премiю "Тато року"

Вуса

Як це буде

35 героїв
35
героїв
6 номінацій
6
номінацій
30 експертів
30
експертів

Етапи проведення

Подання кандидатів на участь у проекті експертами та проведення першого етапу голосування.
1 липня - 21 липня
Подання кандидатів на участь у проекті експертами та проведення першого етапу голосування.
Народне голосування за номінантів на сайті tatoroku.4mama.ua
21 липня - 31 серпня
Народне голосування за номінантів на сайті tatoroku.4mama.ua
Завершення народного голосування, підрахунок голосів та визначення переможців.
1 вересня - 5 вересня
Завершення народного голосування, підрахунок голосів та визначення переможців.
Святкова церемонія нагородження переможців премії "Тато року 2021".
8 вересня
Святкова церемонія нагородження переможців премії "Тато року 2021".

ЕКСПЕРТИ НОМІНАЦІЇ

Олександра Квiткo
Олександра Квiткo

Олександра Квiтко, психоаналітик, авторка успішного блогу "ВаряДаря. Сыр и зефир", авторка статей на найкращих ресурсах для мам, письменниця, член Українського Психоаналітичного Союзу.

Олександра проводить семiнари та майстер-класи, зустрічi-бесіди Lifetalks. 

Анна Покровська
Анна Покровська

Анна Покровська - практикуючий дитячий психолог. Випускниця Київського Гештальт Університету, відділення "Дитяча психотерапія в гуманістичному підході", а також програми для дитячих психологів «Дитяча психіатрична пропевдевтика». Психолог Громадської організації «Безпечний світ»: питання та проблеми шкільного булінгу. Ведуча тренингів, лекцій для батьків, вчителів та шкільних психологiв. Учасниця радіо- та телепрограм. Авторка статей для видавництв та інтернет-порталів. Студентка «Інституту Гордона Ньюфелда», Канада.

Андрiй Пеньков
Андрiй Пеньков

Андрiй Пеньков — президент Східно-Української Академії педіатрії. Президент Українсько-Німецької Медичної асоціації. Член Асоціації педіатрів України. Член Асоціації неонатологів України. Член Харківської експертної групи з підтримки медреформи. Член ICPCN та IDPA. Лікар-педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук. Тато двох синів.

Олександра Балясна
Олександра Балясна

Олександра Балясна - голова ГО "Української Асоціації батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки", член Консультаційної ради батьків Європейського фонду з догляду за новонародженими дітьми (EFCNI), засновниця ТМ "Раненько", мама передчасно народженої дитини.

Олександра Нестеренко
Олександра Нестеренко

Олександра Нестеренко — одна с перших мам-блогерiв України, засновниця і керівниця проекту bigfamily.club, співзасновниця бренду дитячого одягу та мама чотирьох дітей, яка мислить тверезо і позитивно. Олександра вважає, що найголовніше в житті - бути щасливим!

Лiдiя Романенко
Лiдiя Романенко

Лiдiя Романенко, завідувачка організаційно–методичним навчально-ресурсим центром НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України. Центр координує роботу в Україні з впровадження Розширеної Iніциативи ВООЗ та ЮНIСЕФ «Лiкарня, доброзичлива до дитини». Лiдiя є національним тренером з питань «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді.  Стаж роботи в медичнiй сферi - 42 роки, вища категорiя з педіатрії та з організації охорони здоров’я.

 

Олена та Дмитро Грицай
Олена та Дмитро Грицай

Олена і Дмитро Грицай вже 2 роки знімають відео в форматі сімейного влогу для youtube-каналу BEEmama, на якому вже бiльше нiж 100 000 пiдписникiв. Обидва пропрацювали 9 років на Національному радіо, постiйно знiмаються у кiно, а Дмитро вже 10 років грає в Театрі на Подолі. Також подружжя працює ведучими таких великих заходiв, як Головна ялинка країни та фестиваль "ВідеоЖара". Виховують доньку та сина.

Анастасiя Дьякова
Анастасiя Дьякова

Анастасiя Дьякова — національна експертка із захисту дітей від насильства Офіс Уповноваженого Президента України з прав дитини. Брала участь у реформі охорони здоров'я, а саме, в розробці електронного компоненту eHealth. На сьогодні є експерткою із захисту дітей від насильства. Очолює роботу з Міністерством охорони здоров'я щодо навчання медичних працівників виявленню та реагуванню на насильство над дітьми, бере активну участь у роботі з Міністерством освіти у напрямку антибулінгових програм в школах; запустила всеукраїнську акцію #stop_sexтинг - проведення уроків в школах щодо сексуальних ризиків в Інтернеті.

Тамара Зейналли
Тамара Зейналли

Тамара Зейналли — член Асоціації фахівців з природного батьківства, практикуючий психолог з 16-річним стажем, сертифікована доула та інструктор з підготовки до пологів, консультант з лактації, ведуча та автор власного курсу для вагітних "Щастливi батьки".

Галина Соловей
Галина Соловей

Галина Соловей, директор Фундації «Дім Рональда МакДональда» в Україні. Основний (найбільший) проект Фундації в нашій країні — створення Сімейних Кімнат Рональда МакДональда, які працюють цілодобово та є осередком в лікарні, що допомагає батькам бути поруч з дітьми. За минулий рік було відкрито три сімейні кімнати у лікарнях Києва, Вінниці та Львова. З моменту відкриття кімнати було відвідано понад 10 тисяч разів. Всі проекти Фундації здійснюються за рахунок благодійників.

Юрій Нікітінський
Юрій Нікітінський

Юрій Нікітінський, дитячий письменник, поет, журналіст, тато двох дітей. Свій перший вірш написав в 11 років. Серед творiв Юрiя — "І прийшли пінгвіни" (2018), "Будинок двірників" (2017), "Діди Морози цілий рік", "Дівчата, які в мене закохані" та iншi. У 2017 роцi серія «Таємниця» з'явилися у продажу на інтернет-майданчику Amazon і в книжкових крамницях Китаю. Трилогiя розповідає про пригоди дівчинки-детектива, об'єднує в собі енциклопедію i дитячий детектив та стала першою трилогiєю українського дитячого письменника, яка вийшла китайською мовою. Найближчим часом в Українi очiкується вихiд книги "Вовка, який осідлав бомбу" та цикл оповідань "Був би Бодя".

Ігор Циганик
Ігор Циганик

Ігор Циганик, відомий український журналіст та коментатор, ведучий програми «Про футбол» на 2+2. Одружений, виховує 2-х дітей.

Ірина Ліщинська
Ірина Ліщинська

Ірина Ліщинська, українська легкоатлетка, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні в 2008 році, заслужений майстер спорту. Багатократна чемпіонка України, срібний призер чемпіонату світу 2007 року. Мама двох донечок.

Анна Різатдінова
Анна Різатдінова

Анна Різатдінова, художня гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонка світу із вправ з обручем, багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи. Мама.

Ігор Чемерис
Ігор Чемерис

Ігор Чемерис, заступник головного редактора журналу «Олімпійська арена», знавець спортивної журналістики та людина, яка знає про українських спортсменів все. Або майже все.

Олена Масалітіна
Олена Масалітіна

Олена Масалітіна – науковиця, громадська діячка. Пройшовши шлях від учениці Червоностепської неповної середньої школи до радниці міністерки освіти і науки України – не боїться виходити за межі власної зони комфорту та загальноприйнятих рамок і допомагає робити це іншим. Будучи програмною директоркою EdCamp Ukraine і 16 років викладачкою педагогічного університету, спонукає педагогів розвиватися і брати відповідальність за постійне підвищення кваліфікації та впроваджує антидискримінаційну експертизу шкільних підручників. Як кандидатка філологічних наук ініціювала створення онлайн-словника фемінітивів та присвяченого цій темі міжнародного лінгвістичного конгресу.

Ірма Вітовська
Ірма Вітовська

Ірма Вітовська — українська акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка. Серед важливих здобутків останніх років у доробку Ірми - потужні ролі у виставі «Оскар та Рожева пані» та у фільмі «Брама».

Ірма стала «Жінкою України 2018» від журналу «Единственная», декілька років поспіль входить в топ-100 діячів культури за версією «Новое время» і в 100 найбільш впливових жінок України за версією журналу «Фокус».

Микола Скиба
Микола Скиба

Микола Скиба, експерт напрямку "Освіта" аналітичного центру "Українського інституту майбутнього" (UIF). Очолював освітньо-тренінговий напрямок в ГО "Агенція культурних стратегій", засновник освітньої платформи Next Generation Business School, модератор платформи стратегічних ініціатив «Культура 2025». Учасник кількох міжнародних проектів, зокрема – національний координатор проекту ЄС та Ради Європи COMUS, експерт з креативних індустрій програми ЄС "Культура і Креативність" Східного партнерства.

Олександр Жук
Олександр Жук

Олександр Жук, 29-річний учитель із 4 освітами, який став найкращим учителем року Global Teacher Prize Ukraine 2018, учитель інформатики у школі-інтернаті для дітей із вадами слуху, який займається інклюзивною освітою, вивчив мову жестів і разом із дітьми створює роботів та майструє сонячні панелі, а також три роки поспіль перемагає у математичному конкурсі з усного рахунку. Переможець премії Top 30 Under 30 (ТОП-30 успішної молоді до 30 років), яку одержують молоді лідери, що досягли значних результатів у певній сфері діяльності ще до 30-річного віку.

Іванна Коберник
Іванна Коберник

Іванна Коберник, журналістка, телеведуча, громадська діячка, радниця міністра МОН, мама двох дітей. Іванна одна із засновниць ГО «Батьківський контроль» та «Смарт-освіта», людина, яка наполегливо просувала зміни в освіті за часів, коли про реформи мова ще навіть не йшла. Зараз Іванна працює у Міністерстві освіти та науки на громадських засадах, займається промоцією та просуванням реформи НУШ, докладає великих зусиль, щоб зміни стали незворотніми.

Оксана Шевченко
Оксана Шевченко

Оксана Шевченко, головна редакторка порталу 4mama.ua. Починала редактором в перших журналах для батьків, була главредом сайту "Твiй Малюк", вчилася, росла, змінювалася разом з читачами, захоплювалася ростом усвідомленності мам і тат України. І врешті, остаточно впевнилась, що недостатньо писати for moms, потрібно давати слово татусям. Дякуючи можливості спілкуватися з найкращими батьками України, зрозуміла, що тренд «хороший тато» став достатньо помітним у середовищі сучасних чоловіків — реалізованих, активних  і безмежно залюблених у своїх дітей. Отже, прийшов час  говорити про таких татусів більш яскраво, широко та голосно. "Бути хорошим татом - це базова потреба чоловіка. І саме про це "Тато року", - вважає Оксана.

Наталка Шаманова
Наталка Шаманова

Наталка Шаманова, авторка сайту 4mama.ua "Понад усе на світі люблю читати і писати. За освітою – філолог, автор статей, упорядник кількох дитячих книг. Захоплююсь історією та етнологією", - говорить Наталя. Разом з чоловіком вона виховує доньку і сина. Вона  вважає буття родини – наукою, якій треба вчитися, надихається міцними родинами, побудованими на принципах партнерства. "Ціную людей, які незалежно від віку не втрачають уміння щиро радіти, вчитися новому і запалювати ліхтарі там, де інші клянуть темряву" - каже вона. 

Валерія Лещенко
Валерія Лещенко

Валерія Лещенко — старша редакторка сайту 4mama.ua, новоспечена матуся та «експерт з тат», яка точно знає, що батогом не виховаєш, що поки є можливість, треба носити дитину на руках, що на партнерські пологи погоджуються тільки супертатки та що тато повинен бути таким, щоб донька виросла і сказала: «Я хочу, щоб мій чоловік був схожим на тебе». Валерія брала інтерв`ю не у одного тата та може одним словом описати крутого батька. І це слово - "ДРУГ"! «Тато — це вам не мама», - вважає Валерiя.

Олена Стронг
Олена Стронг

Олена Стронг, редакторка 4mama.ua. Вона мама двох дітей, яка кожен день стикається з абсолютно різними світами і у майбутньому приміряє на себе дві ролі - і тещі, і свекрухи. Коли є час, веде блог в Інстаграмі. "Коло обов`язків сучасного тата за останні пару десятиліть значно розширилося, і тепер все рідше можна зіткнутися з анекдотичною ситуацією, коли батько не знає у який клас ходить його чадо. Тата, татки, татусі присутні при пологах, вникають у премудрості массажу животика та тонке мистецтво заміни підгузків і намагаються проводити з дітьми весь вільний час, придумуючи цікаві активності. Сучасний тато не боїться розділити обов`язки з мамою, деякі навіть йдуть у декрет. А для багатьох діти стають натхненням та поштовхом до змін самих себе. Так тримати, татусі!" - каже Олена.

Даша Павлова
Даша Павлова

Даша Павлова — мама двох дітей, відомий сімейний і дитячий фотограф, засновниця студії Happybaby й автор низки соціальних фотопроектів з дітьми та їхнiми батьками. Знімаючи більше 10 років, Даша з легкістю справляється з будь-якими зйомками та проектами, де беруть участь діти та сім'ї. Її стиль завжди впізнаваний: сонячні, яскраві, живі знімки, де переважають емоції, природність та почуття. Серед клієнтів Даші — українські зірки, бізнесмени та політики, однак на її фотографіях це завжди просто люблячі мами й тата в колі сім'ї, а не знаменитості. "Я фотографую дитину й родину, а не декорації навколо них. Працюю в сфері дитячої та сімейної фотографії вже давно, і, по суті, розвинула цей напрямок. Я знаю все про дітей і про тонкощі роботи з ними. Щоб краще і глибше зрозуміти моїх маленьких моделей і допомогти батькам на зйомці, я вчуся на психолога - отримую спеціальну освіту в сфері дитинознавства".

Марина Довбиш
Марина Довбиш

Марина Довбиш — редакторка сайту 4mama.ua, мама дівчинки та хлопця. Доки вона робила інтерв'ю з татками та досліджувала це питання, навчилась за кілометр бачити гарних татусів. "Для мене сучасний тато - чоловік, який не залишається осторонь від народження та подальшого розвитку дітей, він поважає свою дружину та її потреби, сучасний та прогресивний. Круто, що про це можна писати, говорити та популяризувати. Зараз я точно знаю, що у нас в країні багато чудових татусів",- впевнена Марина.

Ната Онацко
Ната Онацко

Ната Онацко - авторка сайту 4mama.ua, мама 6-річної Маші. "Оскільки мене з 9 років тато ростив сам, а я сама 6 років виховую Машу, тема тата для мене є трепетною та улюбленою. Спостерігаю, порівнюю і аналізую. І цей потік чудових люблячих усвідомлених тат був для мене відкриттям, гордістю і цілющим бальзамом. Усвідомлених, включених в процес виховання тат, багато. Вони задають планку, тон і напрямок. Діляться досвідом. Люблять. І, так чи інакше, батьківство змінює їхнє ставлення до творчості, бізнесу, держави, себе. Я хочу нові теги в інформпросторі #тижтато #достатньохорошийтато, суперечки про те, що татам зручніше - візочки чи слінги, про татусів з дітьми у Верховній Раді в робочий час, хочу запитаннь при влаштуванні на роботу: «У вас двоє дітей. Ви зможете їздити у відрядження?» (Жарт). Хочу, щоб рівність була не тільки в Сімейному Кодексі. Читайте інтерв'ю, діліться досвідом! Бути усвідомленим татом - це нормально", - пише Ната.

Олег Панюта
Олег Панюта

Олег Панюта — ведучий інформаційно-аналітичного тижневика «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» на телеканалі «Україна»

Колеги називають цього телеведучого душею компанії, людиною з відмінним почуттям гумору і любов'ю до життя. Найбільше Олег любить відпочивати вдома, в колі своєї родини, а ще подорожувати в ті місця, де рідко бувають туристи. Більше двадцяти років Олег одружений, і в цьому шлюбі у телеведучого народилися син і дочка, причому різниця у віці у дітей сягає 15 років! Після народження молодшої дочки Панюта зізнався, що пережив невимовні почуття, ставши батьком прекрасної дівчинки в зрілому віці. Кар'єра телеведучого, яку він почав більше 20 років тому, складається також вдало, як і його особисте життя. Працював редактором, автором, ведучим, керівником служби ранкового блоку мовлення на національних каналах. До команди телеканалу «Україна» приєднався в 2013 році в якості ведучого інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні. Підсумки».

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Наталія Мосейчук, ведуча новин ТСН, куратор соціальної ініціативи "Право на освіту", яка займається темою "Школи при лікарнях". Одна з перших почала бити на сполох, що діти в лікарнях не отримують належної підтримки та освіти.

Навесні була створена робоча група за участю вчителів зі Львова, Києва, команди проекту "Право на освіту", експертів МОН та МОЗ. Долучилися фахівці, лікарі, журналісти, директор фінської школи при лікарні, яка відзначила в тому році 100 років зі дня створення.  Навчання в лікарнях відбувається у всіх цивілізованих країнах світу, зокрема, США, Німеччині, Австрії, Японії, Ізраїлі. Це важливий контакт зі світом, що дає можливість долати стрес і покращувати психологічне здоров’я.

Команда проекту зробила все, щоб ця тема була в центрі уваги. На День святого Миколая 19 грудня 2018 року вдалося отримати Положення, саме за цим документом почнуть організовувати навчання в усіх областях України. З 2019 року на оплату праці педагогічних працівників, які підуть працювати в лікарні передбачено 12 млн гривень. В планах на наступні роки —продовжувати роботу, долучити регіональні громади та відкрити близько 30 шкіл при лікарнях у всіх регіонах, залучаючи вчителів та супутні школи.

Тетяна Стамбовська
Тетяна Стамбовська

Тетяна Стамбовська —виконавчий директор Edipresse Media Ukraine. 

Людмила Барбір
Людмила Барбір

Людмила Барбір - ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1», акторка. Бере участь у дубляжі художніх фільмів та мультфільмів, є викладачем зі сценічної мови. Одружена, має 6-річного сина Тараса. 

З 19 серпня 2013 року, за результатами глядацького голосування, стала ведучою ранкового шоу «Сніданок з 1+1» на телеканалі 1+1 в парі з Русланом Сенічкім. У 2018 році підтримувала та вболівала за Руслана Сенічкіна у проекті «Танці з зірками».

Глядачам запам'яталась за ролями в серіалах «За все тобі дякую», «Мухтар», «Дві сторони однієї Анни», «Жіночий лікар». Зіграла головну роль в українському артхаусному фільмі «Записки графомана». Людмила Барбір є однією з тренерок курсу ведучих розважальних шоу в Вищій школі Media and Prodaction, також була куратором дитячої медіа-школи. 

«Ідеальний тато - це дбайливий і уважний батько, з яким дитина відчуватиме захист і підтримку. З яким хотітиме ділитися враженнями і думками. Батько, якому можна зізнатися у будь-яких страхах і не боятися осуду за помилку», - вважає Людмила Барбір.

Валентина Хамайко
Валентина Хамайко

Валентина Хамайко - ведуча ранкового шоу «Сніданок. Вихідний» та рубрики «Солодка неділя» на телеканалі 1+1.

У 2001 році Хамайко отримала нагороду «Чорна перлина» як найкраща модель року. З 14 років працювала в одному з модельних агентств, після чого їй запропонували спробувати себе на телебаченні.

Телеведуча прекрасно готує і виділяє багато часу тому, щоб навчити цьому інших. У 2017 році видала книгу «Солодка неділя. 58 смаколиків на цілий рік». Валентина навчалася в Україні та за кордоном, де здобула сертифікати спеціаліста з пекарського мистецтва французького та британського зразків.

Одружена за відомим спортсменом, віце-президентом Федерації тріатлону України Андрієм Оністратом. Разом з чоловіком виховує чотирьох дітей: дев’ятирічну Соломію, семирічного Михайла, п'ятирічну Мирославу та сина Андрія, якого народила 5 грудня 2018 року. 

Валентина Хамайко: «Справжній тато з однаковою цікавістю будує з малими дітьми замки з піску і халабуди з диванних подушок, а дорослим дітям дозволяє робити свій вибір, залишаючись для них орієнтиром на все життя!»

 

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк, український телевізійний ведучий, продюсер, шоумен.

Має трьох дітей - доньку Поліну, синів Даніїла та Сергія. Старший Сергій  вже дорослий і живе окремо. Наймолодшій Поліні - 15.  Перші батьківські навички Ігор отримав ще у підлітковому віці, так як у нього був молодший брат, за яким він доглядав. Тому ніколи не боявся залишатися з маленькими дітьми наодинці і може вважатися справжнім "татовим експертом". 

В сім’ї Кондратюків панує демократія: «Ми нічого не робимо, не порадившись один з одним», - зазначає тато. 

Юлiя Горошко
Юлiя Горошко

Юлiя Горошко, керiвник батькiвських проектiв Едiпресс — журналу на сайту "Твiй Малюк" та сайту www.4mama.ua, має двох синiв. 

"Працюючи з аудиторією мам, я зіткнулася з тим, що для мам є дуже багато  - журнали, сайти, конкурси, премії. І при цьому татусi ніби осторонь. Десять рокiв тому мiй чоловік був у декреті, ще коли це не було мейнстрімом. Це було зовсiм незвично для нашого оточення. Про нього, як про батька в декретi, навiть знiмали передачi та писали статтi. Зараз вже декілька років в Українi поширюється тренд усвідомленого батьківства, i чоловіки, стаючи татусями, заводять блоги, розповідають про свої будні, пишуть книжки на цю тематику! Премією "Тато року" нам важливо донести думку, що тато — рівноцінний батько: він так само як і мама виховує дітей, стільки ж приділяє їм часу, стільки ж дарує любовi. Так що смiливо можно говорити, що премiя "Тато року" - це про любов." 

Iванна Слабошпицька
Iванна Слабошпицька

Iванна Слабошпицька, головна редакторка "Viva! Кращий журнал про зірок", шеф-редактор сайту viva.ua, автор благодійного соціального мультімедійного проекту "VIVA! Переможці", креативний продюсер  "VIVA! Найкрасивіші" та мама двох прекрасних синів.

Іванна найкраще з усіх знається на українських знаменитостях, в тому числі, і на тому, хто з відомих чоловіків може поборотися за ім'я найкращого тата.

Правила

Правила проведення Конкурсу «Тато року 2019»

 

1. Організатор Конкурсу «Тато року 2019» (далі – Конкурс):ТОВ «Едіпресс Україна» (надалі за текстом Організатор: м. Київ, вул. Спаська 24/15, тел. (044) 498-98-80), власник сайту www.4mаmа.ua (надалі за текстом Сайт). 

Період проведення Конкурсу: з 04 березня 2019 року по 01 червня 2019 року включно.

Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій, а також зони операції Об’єднаних сил у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України» від 15.04.2014, № 1207-VI і Закону України «Про особливості державної політики по забезпеченню державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» № 2268-VIII від 18.01.2018 р. виключно із міркувань безпеки мешканців цих регіонів. 

 

2. Учасники Конкурсу:

2.1. В Конкурсі можуть брати участь всi татусi, що проживають на територiї України, при наявності паспорта та ідентифікаційного коду, що посвідчує їхню особу та які виконали всі умови цих Правил.

2.2. В Конкурсі не мають права приймати участі:

- Співробітники Організатора та / або інших компаній, які беруть участь в організації Конкурсу, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).

- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.

 

3. Номінації Конкурсу: 

Кількість номінації Конкурсу складає шiсть категорій: 

а) Тато-зiрка 

б) Тато-лiкар

в) Тато-спортсмен

г) Тато-блогер 

ґ) Тато-освiтянин

д) Вибiр 4mama.ua 

 

4. Склад експертної ради Конкурсу: 

а) в категорії «Тато-зiрка» – Валентина Хамайко, Людмила Барбiр, Олег Панюта,  Iгор Кондратюк, Iрма Вiтовська, Даша Павлова, Iванна Слабошпицька. Куратор категорії –  Оксана Шевченко, головний редактор сайту www.4mama.ua 

б) в категорії «Тато-лiкар» – Андрій Пеньков, Галина Соловей, Олександра Балясна, Лідія Романенко, Анастасія Дьякова, Тамара Зейналли. Куратор категорії – Юлiя Горошко, проджект-менеджер сайту www.4mama.ua, журналу та сайту “Твiй Малюк”

в) в категорії «Тато-спортсмен» - Ігор Циганик, Ірина Ліщинська, Анна Різатдінова, Ігор Чемерис. Куратор категорії – Наталя Вересюк, головний редактор сайту edinstvennaya.ua, бренд-менеджер журналу «Единственная». 

г) в категорії «Тато-блогер» - Олександра Квiтко, Анна Покровська, Олександра Нестеренко, Олена і Дмитро Грицай, Юрій Нікітінський . Куратор категорії - Юлiя Горошко, проджект-менеджер сайту www.4mama.ua, журналу та сайту “Твiй Малюк” 

ґ) в категорії «Тато-освiтянин» – Олена Масалітіна, Микола Скиба, Олександр Жук, Іванна Коберник , Наталія Мосейчук. Куратор категорії – Оксана Шевченко, головний редактор сайту www.4mama.ua

д) в категорії «Вибiр 4мама»  – Оксана Шевченко, Юлія Горошко, Тетяна Стамбовська, Валерія Лещенко, Олена Стронг, Наталка Шаманова, Ната Онацко, Марина Добвиш

5. Загальні положення про Конкурс та умови  голосування Конкурсу: 

5.1. Метою голосування Конкурсу є виявлення уподобань експертної ради щодо татусiв, які зробили найбільш вагомий внесок у популярiзацiю теми вiдповiдального батькiвства (професійно та особистим прикладом), громадська дiяльнicть яких направлена на допомогу дітям у різних напрямках (волонтерство, майстер-класи, благодійність), загальне проявлення рис тата (як проявляє себе як батько, що пише/говорить про батьківство і т.д) а також привернення уваги до сайту www.4mama.ua. Конкурс не має на меті безпосереднього отримання прибутку за результатами акції. 

5.2. Відповідальність за проведення Конкурсу та визначення підсумків Конкурсу несе Комісія. Організатор Конкурсу у своїх діях керується чинним законодавством України, цими Правилами та іншими документами.

У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог законодавства України. 

5.3. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшої дії Правил остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу. 

5.4. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Організатором протягом усього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на Сайті, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу. 

5.5. Розміщення інформації про Конкурс відбувається шляхом повідомлення аудиторії про Конкурс та публікування фотографій татусiв, обраних під час проведення першого етапу голосування. 

5.6. Інформування аудиторії здійснюється шляхом публікування повідомлень про Конкурс, його зміст та порядок участі на сайті tatoroku.4mama.ua.

 

6. Умови голосування та право на участь у першому етапі голосування Конкурсу:

6.1. Період проведення першого етапу голосування Конкурсу з 01 лютого 2019 року по 01 березня 2010 року включно. 

6.2. У період з 01 лютого 2019 року по 01 березня 2019 року включно впродовж першого етапу голосування особи, що входять до складу експертної ради Конкурсу, за допомогою опитування шляхом анкетування проводять оцінювання номінантів у кожній з категорій, що претендують на перемогу у відповідній номінації Конкурсу «Тато року 2019 року» за наступними критеріями: 

а) зробили вагомий внесок у популярiзацiю теми вiдповiдального батькiвства (професійно та особистим прикладом); 

б) громадська дiяльнicть яких направлена на допомогу дітям у різних напрямках (волонтерство, майстер-класи, благодійність); 

в) загальне проявлення рис тата (як проявляє себе як батько, до пише/говорить про батьківство і т.д); 

6.3 За результатами першого етапу голосування визначається по 5 номінантів у кожній з категорій, які набрали найбільшу кількість балів від представників експертної ради. У випадку, якщо номінанти набирають однакову кількість балів і неможливо визначити лише 5 переможців, кількість номінантів коригується за рішенням експертної ради. Оцінювання проводиться за шкалою від «0» до «10», де «0» – «не відповідає критерію», «10» – «максимально відповідає критерію».  За результатами першого етапу голосування номiнантам  присвоюють бали шляхом ранжування за наступною схемою: 1 місце – 100 балів, 2 місце – 90 балів, 3 місце – 80 балів, 4 місце – 70 балів, 5 місце – 60 балів.

6.3.1 У категорiї “Вибiр 4mama.ua ” визначаються ТОП-10 номiнантiв  бали відповідно нараховуються наступним чином: 1 місце – 100 балів, 2 місце – 90 балів, 3 місце – 80 балів, 4 місце – 70 балів, 5 місце – 60 балів, 6 місце - 50 балів, 7 місце - 40 балів , 8 місце – 30 балів, 9 місце – 20 балів, 10 місце – 10 балів ; 

6.4. Всі Учасники першого етапу голосування Конкурсу, беручи в ньому участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх. Учасники також підтверджують, що ознайомлені зі своїми правами та дають згоду ТОВ «Едіпресс Україна» та партнерам Конкурсу на надання, внесення в базу та обробку персональних даних відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції України та абз. 5. ч. 1 ст. 2, п. 1. ч. 2 ст. 7, п. 1. ч. 1. ст. 11, Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI з комерційною метою. 

6.4.1. Будь-які онлайн-інструменти, котрі дозволяють покращити рейтинг номінанта, з метою накручування кількості голосів,  вважаються незаконними і  Організатор має право зняти та/або не враховувати такі голоси, не повідомляючи про це номінанта.7. Визначення ТОП-5 номінантів кожної категорії першого етапу голосування Конкурсу «Тато року 2019». 

 7.1. Підрахунок голосів за голосуванням здійснюється Організатором Конкурсу до 12:00 4 березня 2019 року включно. 

7.2. До наступного етапу потрапляють номінанти – переможці першого етапу в кожній з категорій Конкурсу «Тато року 2019», які набрали найбільшу кількість балів за результатами голосування. 

7.3 У категорiї “Вибiр 4mama.ua ” визначаються ТОП-10 номiнантiв

 

8. Умови голосування другого етапу Конкурсу: 

8.1. Період проведення другого етапу голосування Конкурсу з 13 березня 2019 року по 1 червня 2019 року включно. Етапи проведення другого етапу голосування та підведення підсумків Конкурсу: - розміщення інформації про Конкурс на сайті www.4mama.ua; - розміщення інформації щодо номінантів Конкурсу на сайті www.tatoroku.4mama.ua; - проведення голосування за номінантів Конкурсу в кожній з категорій відвідувачами  Сайту; - визначення переможців Конкурсу за сукупною оцінкою голосування експертної ради та відвідувачів  Сайту; - проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу «Тато року 2019 року» до 12 червня 2019 року включно. 

8.2. Другий етап Конкурсу полягає у визначенні «Тато року 2019» за процедурою, викладеною в цих правилах. Вибір проводиться читачами Сайту у кожній з 6 категорій – номінантів, визначених під час першого етапу голосування Конкурсу. Фотозображення татусiв у кожній з 6 категорій розміщуються на сайті tatoroku.4mama.ua. 

8.3. У період з 13 березня 2019 року по 1 червня 2019 року (до 12 години дня) впродовж другого етапу голосування відвідувачі Сайту шляхом інтернет-голосування на сайті tatoroku.4mama.ua віддають свої голоси кожній з тат-номінантів у 6 категоріях, що претендують на звання «Тато року 2019» за результатами першого етапу голосування. Бали номінантам нараховуються Відвідувачами  шляхом ранжування за наступною схемою: 1 місце – 100 балів, 2 місце – 90 балів, 3 місце – 80 балів, 4 місце – 70 балів, 5 місце – 60 балів. Кількість голосів, які Вiдвiдувачі впродовж другого етапу голосування можуть віддати за номінантів Конкурсу з однієї IP-адреси, – 1 голос за одного тата в кожній з 6 категорій протягом однієї доби. 

8.4. У категорiї “Вибiр 4mama.ua ” через більшу кількості номінантів бали за другий етап онлайн-голосування відповідно нараховується наступним чином: 1 місце – 100 балів, 2 місце – 90 балів, 3 місце – 80 балів, 4 місце – 70 балів, 5 місце – 60 балів, 6 місце - 50 балів, 7 місце - 40 балів , 8 місце – 30 балів, 9 місце – 20 балів, 10 місце – 10 балів ; 

8.5. За результатами другого етапу Інтернет-голосування Організатори Конкурсу в період з 1 червня 2019 року по 10 червня 2019 року приймають остаточне рішення та визначають одного тата в кожній з 6 категорій, які набрали найбільшу кількість голосів за сукупною оцінкою голосування експертної ради та відвідувачів Сайту. 

8.6 Усі Учасники другого етапу голосування Конкурсу, беручи в ньому участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються дотримуватися їх і виконувати. Учасники також підтверджують, що ознайомлені зі своїми правами та дають згоду ТОВ «Едіпресс Україна» та партнерам Конкурсу на надання, внесення в базу та обробку персональних даних відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції України та абз. 5. ч. 1 ст. 2, п. 1. ч. 2 ст. 7, п. 1. ч. 1. ст. 11, Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI з комерційною метою. 

 

9. Підведення підсумків голосування: 

9.1. Підрахунок голосів другого етапу голосування Конкурсу здійснюється Організатором Конкурсу до 12:00 10 червня 2019 року включно. 

9.2. Імена лідерів 2 етапу голосування розміщуються на сайті tatoroku.4mama.ua. 

9.3. Для вручення Премії Конкурсу «Тато року 2019» Організатор проводить Церемонію нагородження переможців в один із днів у період до 10 червня 2019 р. 

9.4. Імена переможців Конкурсу за сукупною оцінкою голосування експертної ради та відвідувачів  Сайту розміщуються на сайті tatoroku.4mama.ua у період до 10 червня 2019 р. 

9.5. Кожний голосуючий має право стати учасником розіграшу подарунків від Організатора Конкурсу. Переможці розіграшу визначаються за допомогою програми random. Усього визначається 3 переможці розіграшу. Розіграш проводиться серед всіх хто брав участь у голосуванні у період з 13 березня 2019 року по 1 червня 2019 року включно по всій території України, крім території проведення АТО, а також АР Крим, для всіх повнолітніх дієздатних осіб, які взяли участь у другому етапі голосування Конкурсу на сайті tatoroku.4mama.ua. Переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку шляхом особистого повідомлення в ОП соцмережі до 10 червня 2019 року. Для отримання подарунку переможець розіграшу повинен особисто забрати подарунок протягом 7 (семи) робочих днів з дати надсилання повідомлення Організатором розіграшу за адресою: 04070 Київ, вул. Спаська, 24/15, ТОВ «Едіпресс Україна» (в робочі дні з понеділка по п’ятницю). Для отримання подарунку переможець повинен мати при собі оригінал паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду. Якщо учасник розіграшу, який мав право на отримання подарунку, не звернувся до Організатора розіграшу та не надав необхідні документи у порядку, визначеному в цих Правилах, протягом 7 (семи) робочих днів з дати оголошення переможців розіграшу Організатором, він втрачає право на отримання подарунку. 

9.6. Подарунками розіграшу серед учасників другого етапу голосування Конкурсу є: - квитки на відвідування Церемонії нагородження переможців Конкурсу «Тато року 2019» у період до 10 червня 2019 р. (всього 6 квитків, по 2 шт. кожному переможцю розіграшу). Грошовий еквівалент Подарунку не надається.