Голосування

Голосування проходить у 2 етапи: попередній відбір експертами та редакцією номінантів до короткого списку;* всенародне онлайн-голосування. Народне голосування триває до 02 листопада. За пiдсумками двох етапiв голосування визначатимуться переможці у кожній номiнацiї.
*У категорії «ТАТО-ВІЙСЬКОВИЙ» відбору до короткого списку не було. На сайті представлені усі подані кандидатури.

Номінація “ТАТО-ІНФЛЮЕНСЕР”

Переоцінити важливість інформаційного фронту на сучасній війні неможливо. Тому роль тата-лідера думок дуже значуща. Чим би він не займався, він говорить про Україну - веде блог чи влог з передової чи в тилу, прагне доносити правду, аналізує, інформує, залучає аудиторію до діяльності задля перемоги.

Номінація “ТАТО-БІЗНЕСМЕН”

Він не лише розвиває бізнес, створює робочі місця, платить податки та допомагає утримати економіку на плаву, а усіляко підтримує волонтерські рухи і активно допомагає ЗСУ. Серед бізнесменів багато тих, хто зараз на фронті, а при цьому їхні бізнеси продовжують працювати.

Номінація “ТАТО-КОМУНАЛЬНИК”

Ризикувати життям, задля відновлення енергетичної системи, не спати тижнями, аби повернути воду, тепло, світло в оселі, школи та садочки. Розбирати завали, прибирати двори, ремонтувати дороги одразу після обстрілів... Тато-комунальник і на фронті цілеспрямований і невтомний.

Номінація “ТАТО-ВОЛОНТЕР”

Тато, який з перших днів війни чи трохи згодом включився у допомогу: евакуює дітей, жінок та літніх людей з небезпечних зон, постачає їжу, рятує тварин і звісно, постачає важливі вантажі на передову... Кожен, хто долучився до цієї діяльності, має бути почутим і відзначеним.

Номінація “ТАТО-ВІЙСЬКОВИЙ”

У ЗСУ, Нацгвардії чи МНС - вони справжні воїни, що стали на захист держави, незалежно від того, чи були професійними військовими, чи мали інший фах. З перших днів війни наші захисники вступили у боротьбу зі словами “Хто, як не ми?” Воюють, ризикують, перемагають. Наша пошана і безмежна любов.

Номінація “ТАТО-ДІЯЧ КУЛЬТУРИ”

Мистецтво - універсальний спосіб донести світу правду та допомогти українцям прожити важкі досвіди. Кожен діяч культури, який свідомо залучений у цей процес, робить надзвичайну важливу справу, на якому б майданчику він не виступав, через яку би творчість не проявлявся. А творча діяльність Тата-діяча культури, що захищає нас зі зброєю в руках, звучить особливо потужно. І ми прагнемо, аби якнайбільше людей почули наших неймовірних діячів культури.

Номінація “ТАТО-МЕДИК”

Тато, що максимально відповідально виконує свої обов'язки, які під час війни стали значно ширшими та виходять за межі посадових. Рятувати усіх, кого можеш, лікувати кожного, хто звернеться. На фронті, у тилу чи поблизу лінії розмежування - Тато-лікар - це більше, ніж просто лікар.

Номінація “ТАТО-ОСВІТЯНИН”

Бути на фронті і стати потужним прикладом Захисника для учнів і власних дітей. Вчить, всупереч обставинам: проводить онлайн-уроки з окопів та бомбосховищах, реформує освіту, навіть під час повномасштабного вторгнення - все це робить Тато-освітянин. Він захисником і у вузькому, і у широкому сенсі та захищає право дітей на освіту за будь-яких обставин.