Номінація ТАТО-ДІЯЧ КУЛЬТУРИ

515 голосів
Тополя Тарас

Співак, фронтмен гурту "Антитіла", військовослужбовець і волонтер, "Тато року-2021" у зірковій номінації.
"Для мене, як дружини та матері наших трьох дітей, Тарас - найкращий тато. З народження первістка й до сьогодні він кожну секунду присутній в житті дітей, робить все задля них та їх розвитку. Навіть перебуваючи за тисячі кілометрів, він пам’ятає, на які уроки та додаткові заняття в який час мають діти йти. Він є гарним прикладом мужності, відстоювання Волі та Правди, а також, робить все для вибудовування довіри один до одного в сім’ї. Це є найціннішим. Він для нас герой», - розповіла Олена Тополя (співачка Alyosha).
Тарас разом з колегами по гурту “Антитіла” взяли під опіку 40 дітей своїх побратимів, які, на жаль, загинули на війні. Піклуватися про таку кількість дітей, надавати все, що потребують діти — це дуже велика відповідальність, велика робота, великий вклад часу та зусиль. Весь гурт “Антитіла” заслуговує на окрему відзнаку, подяку і на повагу!
Кандидатуру Тараса Тополі цьогоріч подали декілька експертів та читачі. І це стало аргументом номінувати його знову, попри те, що за правилами Премії переможці минулих років не можуть вдруге брати в ній участь. Усі правила можуть мати виключення.