Номінація ТАТО-ІНФЛЮЕНСЕР

5672 голосів
Решетник Григорій

Ведучий телеканалу СТБ, волонтер, багатодітний тато, амбасадор відповідального батьківства.

З початку повномасштабної війни разом з родиною прийняв рішення залишатися в Україні та своїм прикладом надихати співвітчизників працювати, волонтерити, допомагати армії, аби чимшвидше наблизити нашу перемогу. Разом з дружиною заснував сімейний благодійний фонд «Reshetnik Family», який допомагає військовим, їхнім сім'ям, а також багатодітним родинам.

Ведучий продовжує свою професійну діяльність, тим самим надаючи емоційну підтримку глядачам у час війни. За цей час з його участю було реалізовано проєкти: "Неймовірна правда про зірок", "Україна має талант", “Ранок у великому місті”, а також "Як ти? З Григорієм Решетником" – найвідвертіші бесіди з відомими особистостями про життя в нових реаліях. Окрім публічної діяльності, Решетник займається також і навчанням студентів – продовжує викладати у Київському національному університеті культури та мистецтв.

Попри насичений графік роботи та волонтерство, в пріоритеті Григорія – виховання трьох синів. Тато зізнається, що саме вони і є його головною мотивацією розвиватись та ставати кращим. Тож щоденне проведення часу разом, ігри, розмови, навчання – невід'ємна частина життя сім'ї Решетників.

“Бути батьками – це постійна робота над собою. Разом з дітьми дорослішаємо і ми, адже маємо бути терплячими, мудрими та показувати гідний приклад”, – говорить Григорій.