ТАТО РОКУ 2021 - ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ. ЯК ЦЕ БУЛО?

«Тато Року» - це знакова та важлива подія, мета якої популяризація ролі батька в нашому суспільстві через зразкових татусів у важливих для кожного життєвих сферах.

51 претендент на перемогу, 10 різних номінацій, експертне та народне голосування передували церемонії нагородження премії «Тато Року 2021», яка відбулася 14 вересня. Це був вечір радості, посмішок і веселощів. Поспішаємо поділитися подробицями.

Гості та номінанти почали з'їжджатися до 17.00 і вже тоді їх чекало смачне частування.

 

Маленьких гостей на церемонії чекали цікаві розваги. Їх було багато, і діти, легко залишивши мам і тат, бігли знайомитися, освоювати територію і веселитися.

 

Сама церемонія пройшла в дуже теплій атмосфері.

 

Красиві, талановиті та палкі ведучі телеканалу 1+1 Марічка Падалко та Святослав Гринчук на височенному професійному рівні супроводжували свято та подарували незабутні емоції від перегляду гостям на заході.

 

Марічка та Святослав коротко розповіли про премію «Тато року», передавши слово Інну Катющенко - президенту компанії «ЕдіМедіа».

А потім на сцену піднімалися переможці, їм вручали нагороди і подарунки - теплі слова і привітання лилися нескінченним потоком.

Тарас Тополя - Тато у Шоубізнесі 

 

Сашко Дерманський - Тато Діяч Культури

Тимур Мірошніченко - Тато Блогер

Генеральний директор компанії BUUNT Астахов Віталій Валерійович мав честь нагородити переможця в номінації «Тато в бізнесі» Дмитра Борисова щедрим іменним подарунком.Станіслав Боклан - переможець у номінаціі GRAND-Тато

Евгеній Мірошниченко - Тато Освітянин

Дмитро Марушевській - Тато Гордість

Андрій Пацюк - Тато Спортсмен

Артем Гаврилюк - Вибір редакціі 4mama

Спеціальним гостем свята став кумир мільйонів українців - Wellboy. Представник останніх трендів в шоу бізнесі виступив перед другою частиною премії. Він запалив публіку своїми хітами.

А завершила концерту програму запальна співачка Наталка Карпа з хітами «Сонцезалежна», «Калина» та інші.
 
 

Поруч з червоною доріжкою була розташована стійка з каталогами неймовірно витончених виробів від нашого партнера BUUNT - це елітні ювелірні прикраси, кожна з яких представляє собою справжній витвір мистецтва і відрізняється особливим стилем, вишуканістю і елегантністю.

Кращі дитячі бренди підтримали ініціативу організаторів премії.

 

ТМ «Smile Baby» – бренд вологих серветок №1 серед виробників в Україні – офіційний партнер премії «Тато Року» надав татам-переможцям подарунки.

 

 

Партнером «Тато року 2021» також став бренд Кальцикер - препарат для побудови зубів і кісток з самого дитинства. Euro Lifecare - Турбота про ваше життя!

 
 

Номінанти, гості, організатори і партнери не просто чудово провели час, а й змогли побачити, як багато в Україні дійсно прекрасних батьків, і відчути, наскільки важливо підтримувати чоловіків на споконвічно жіночої території, а також зрозуміти, як круто, що все більше тат своїм прикладом підтримують тренд усвідомленого батьківства.

 

«Тато Року» - Світу потрібні татусі – так, свідомі, люблячі та спрямовані.